Adafinans Sigorta Aracılık Hizmetleri
Adafinans Sigorta
Adafinans Sigorta

Hakkımızda

AdaFinans Sigorta Aracılık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti., sizin günlük hayatınızdaki iş, kaza, hırsızlık, yangın vs. gibi olumsuzluklarda, maddi kaybınızı karşılamaya hazır güvenli bir kuruluştur.

 

İnsanların en hayırlısı, insanlara en faydalı olanıdır. İnanç ve azim temel prensibimizdir. Günümüzde var olan güven ve itimat eksikliğini ortadan kaldırmayı ilke edinen, sizlere güvenli hizmet sunmak için mücadele veren şirketimiz kendine layık görmediğini başkasına da uygun görmeyen anlayış ile sizlerin hizmetindedir.

 

Sigorta sektöründeki yerimiz Sakarya’da 1990’lı yıllardan itibaren başlamış olup kurumsal olarak 01.11.2004 yılında hizmete girmiştir.

İnsanlığa saygıyı ilke edinmiş olan kararlı inancımız sonucunda 21.06.2006 tarihinde AdaFinans Sigorta Aracılık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. adı altında bir aile şirketi olarak sektördeki yerimizi tescilledik. Sizlere sonsuz hizmet sunmayı gaye edinen şirketimizin önceliği iş ciddiyeti ve prensipli çalışma anlayışıdır. Aile şirketimiz olan AdaFinans sizleri de bu ailenin bir ferdi olarak görmektedir.

Ucuz Trafik

Türkiye Cumhuriyeti karayollarında seyir eden her araç için devlet tarafından yaptırılması zorunlu kılınmış olan Kara Yolları Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası yani Trafik Sigortasını devletin belirlemiş olduğu teminatlar çerçevesinde tüm sigorta şirketlerinin arasından en ucuz fiyatı sigortalılarımıza sunmuş olduğumuz tek adrestir ucuztrafik.com

Türk sigorta sektörünün 40 yıllık duayen ismi sayın Cemal ERERDİ tarafından %100 sermeye ile kurulan ve yönetilen Ethica Sigorta’nın en ucuz trafik sigorta fiyatlarından yararlanabileceğiniz doğru adrestir ucuztrafik.com

Ucuz Trafik

Anlaşmalı Acentelerimiz

Copyright © 2020 Adafinans | Website: Grafinyum - Profesyonel Çözümler