Banner
HAKKIMIZDA

AdaFinans Sigorta Aracılık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti., sizin günlük hayatınızdaki iş, kaza, hırsızlık, yangın vs. gibi olumsuzluklarda, maddi kaybınızı karşılamaya hazır güvenli bir kuruluştur.

İnsanların en hayırlısı, insanlara en faydalı olanıdır. İnanç ve azim temel prensibimizdir. Günümüzde var olan güven ve itimat eksikliğini ortadan kaldırmayı ilke edinen, sizlere güvenli hizmet sunmak için mücadele veren şirketimiz kendine layık görmediğini başkasına da uygun görmeyen anlayış ile sizlerin hizmetindedir.

Sigorta sektöründeki yerimiz Sakarya’da 1990’lı yıllardan itibaren başlamış olup kurumsal olarak 01.11.2004 yılında hizmete girmiştir.

İnsanlığa saygıyı ilke edinmiş olan kararlı inancımız sonucunda 21.06.2006 tarihinde AdaFinans Sigorta Aracılık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. adı altında bir aile şirketi olarak sektördeki yerimizi tescilledik. Sizlere sonsuz hizmet sunmayı gaye edinen şirketimizin önceliği iş ciddiyeti ve prensipli çalışma anlayışıdır. Aile şirketimiz olan AdaFinans sizleri de bu ailenin bir ferdi olarak görmektedir.

Kurumumuzun Hiyerarşik Yapısı
 Acente Yöneticisi: Rıdvan ULUSAL
 Acente Müdürü
: Betül ULUSAL GÜNAY
 Acente Müdür Yardımcısı: İrem Nur UZUN
 Satış Uzmanı ve Teknik Personel
: Merve MANCIk
 Satış Uzmanı ve Teknik Personel:Tuğba ERCAN
 Satış Uzmanı ve Teknik Personel : Saliha ÇALKAN
 Satış Uzmanı ve Teknik Personel: Nigar PARLAK
 
 
 
Pro WEB