Banner
HABERLER
...Ada Finans Başarısını Personelleriyle Paylaştı.
Adafinans Sigorta ve Ulusal Grup Sigorta Yöneticileri ile personelleri; hafta sonu Reisoğlu’ndaki kahvaltılı toplantıda bir araya gelerek, başarı plaketlerini aldı. (Eklenme Tarihi: 05/04/2016)
 
...Güldür Güldür'ü Canlı İzledik!
İlimizin tanınmış genç işadamlarından Ada Finans Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Ulusal; şirketlerinin kuruuluşunun 10’uncu yıl dönümü nedeniyle Ada Finans Sigorta ve Ulusal Grup personelini, “Güldür Güldür Show”a getirerek jest yaptı. (Eklenme Tarihi: 21/01/2016)
 
...Yeni Yerimize Taşındık!
Firmamız siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına yeni yerine taşınmıştır. (Eklenme Tarihi: 07/07/2014)
 
...Arap Sermayesi Sakarya'da
Sakarya'nın önde gelen sigorta şirketlerinden Adafinans Sigorta, tamamı Arap sermayesi ile kurulmuş olan DUBAI GROUP SİGORTA ile iş evliliğine imza attı. (Eklenme Tarihi: 11/03/2014)
 
...Fiba Sigorta’dan Yat Sigortası
Keyifli anlarınızın olmazsa olmazı, denizin, güneşin ve özgürlüğün tadını çıkardığınız; yatınız. Yoğun günlerin ağırlığından kurtulmak için, alıp başınızı gittiğiniz, yeni dostunuz... (Eklenme Tarihi: 11/03/2014)
 
...Güneş'ten Kobi'lere Tek Poliçede, Tam Güvence...
Onca emek vererek, fedakarlıklarda bulunarak, işyerinizi açtığınız ilk günü hatırlayın. Özenle mobilyaları seçişinizi, pek çok masraf ederek gerekli teknolojik donanıma sahip oluşunuzu, yaptığınız tadilatları, yenilediğiniz tesisatı, istediğiniz ortamı hazırlayabilmek için heyecanla duvarların ne renk olacağına karar verişinizi ve bunun gibi birçok detay için harcadığınız emeği düşünün. (Eklenme Tarihi: 11/03/2014)
 
 
 
Pro WEB